BİZ KİMİZ

MedicaLocation, sağlık turizminin değerlerini insan yaşamının kutsallığı üzerinde uygulamaya koyan ve ortak faydada birleştiren sağlık danışmanınızdır. Fikrimizi icraata dönüştürense sağlık sektörü hakkındaki tecrübelerimiz ve bilgi birikimimizdir.

MedicaLocation olarak sizleri güvenilir sağlık hizmeti sunucularıyla buluşturuyoruz ve uluslararası olarak akredite edilmiş kurumlarla iş birliği yapıyoruz. Sağlığını geliştirmek ve iyileştirmek isteyenler ile tedavi olanağı sunan ve sağlığı geliştirmeye yardımcı olan merkezleri global bir ağda buluşturuyoruz.

MedicaLocation, hastaların tıbbi imkânlar ile buluşmasına ve herhangi bir tıp uzmanlığında tedavi edilmesine yardımcı olan bir hizmettir.

MedicaLocation daha kaliteli bakım, daha kısa bekleme süreleri, uygun fiyatlı tedavi olanakları sunar.

MedicaLocation insanların tüm dünya çapında sağlık hizmetlerine erişimini kolaylaştırır ve geliştirir.

MedicaLocation hastaların tıbbi görüşlerini kolayca almasına ve yurtdışında uygun fiyatlı, yüksek kaliteli tıbbi tedavi zamanını planlamasına ve sorunlarına deva bulmasına yardımcı olan, kullanımı kolay bir hizmet platformudur.

img-gallery1

Türkiye merkezli

Ücretsiz teklif alma ve danışma

Tecrübeli doktorlar ve hastaneler

Tedavi sonrası bakım

MedicaLocation yüzlerce güvenilir hastane ve klinik, binlerce uzman doktor ve 7 gün 24 saat hizmet veren bir ekip ile www.medicalocation.com ağında sağlık yolculuğunuzu desteklemektedir.

MedicaLocation sağlık hizmeti sunan hastane, klinik, termal otel ve benzeri işletmeleri dünya çapında insanlarla buluşturur.

MedicaLocation birbiriyle etkileşim halinde sağlık hizmetlerinin dünyasıdır.

Sağlığa ulaşım artık çok kolay!
Sizi güvenilir sağlık hizmeti sunucularıyla buluşturuyoruz ve uluslararası olarak akredite edilmiş kurumlarla işbirliği yapıyoruz!
Hızlı, güvenli, kolay ulaşılabilir bir sağlık hizmeti sunuyoruz!

img-gallery2