En İyi Saç Ekimi UK

Saç Ekimi
En İyi Saç Ekimi UK

En İyi Saç Ekimi

Saç dökülmesi yaşa, hormonlara, kalıtsal özellikler gibi birçok etkene bağlı olarak gerçekleşebilmektedir. Özellikle erkeklerde sık görülen bu durum karşısında saç ekimi teknolojisi çok ilerleme kaydetmiştir. İnsanların büyük çoğunluğunun yaşadığı bu durum karşısında saç ekimi hakkında ayrıntılar merak edilmektedir. Bu ayrıntılar arasında saç ekimi hakkında ilk bilinmesi gereken uzman bir sağlık personeli tarafından gerçekleştirilmesi gerekiyor olduğudur. En iyi saç ekimi merkezleri hangileri araştırıp mutlaka işinde uzman birilerine bu uygulamayı yaptırmak gerekiyor. Bu işlem cerrahi bir operasyondur eve dolayısı ile hastane ortamı gerektirmektedir.

Dünyanın En İyi Saç Ekimi

Saç ekimi yaptırmak isteyenler bu operasyonun ciddi bir cerrahi işlem olduğunu mutlaka bilmelidir. İşlem öncesinde saç analizi yapılmaktadır. Ayrıca dökülme tipi de tespit edilerek yapılacak işlemin hangi bölgelere uygulanması gerektiğine karar verilir. Saç miktarına da bu analizler eşliğinde karar verilir. İşlem 4 veya 8 saat gibi bir sürede tamamlanmaktadır. En iyi saç ekimi merkezleri hangileri ise bunlardan faydalanmak bu operasyon süresince hijyenik koşulların sağlanması adına oldukça yardımcı olacaktır. Doğru yapılan bir saç ekimi operasyonu ardından 1 gün sonra gündelik hayata rahatlıkla dönülebilmektedir. Fakat operasyona dair herhangi bir izlenim vermek istemeyenler 1 haftanın ardından işe gitmekte ya da sosyal hayatına devam etmektedirler.

Dünyadaki En İyi 10 Saç Ekimi

Saç ektirmek sadece operasyonun ardından bitip tamamlanan bir işlem değildir. İşlemi yaptıran kişi sonuçlarını 3 veya 4. ay itibari ile görmeye başlar. Öncelikle ekilen saçlar işlemin yapıldığı hafta dökülmektedir. 2 haftanın ardından ekim yapılmadan önceki görünüme kavuşulur. Ardından 3-4 ay gibi bir sürede saçlar çıkmaya başlamakladır. Genelde 7 veya 8. Aylarda hasta istenilen görünüme kavuşmuş olmaktadır. Lokal anestezi yapılan bir işlem olduğundan pek riskli olarak nitelendirilmemektedir. Fakat çeşitli komplikasyonlar yaşanma riskine karşı en iyi saç ekimi merkezleri tercih edilmelidir. Bu konuda birçok teknik geliştirilmiş olmakla birlikte son zamanlarda en çok FUE adını verilen teknik uygulanmaktadır. Bu tekniği ve daha fazlasını uygulamakta olan dünyadaki en iyi 10 saç ekimi merkezine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Post a comment