İstanbul Saç Ekimi

Saç Ekimi
istanbul-saç-ekimi

İstanbul Saç Ekimi

İstanbul saç ekimi, tüm bireyler için pek çok avantaj sunar. Her bireyde belli dönemlerde saç kayıpları yaşanmaktadır. Sağlıklı bireylerde dahi günlük ortalama 50 ile 100 tel saç dökülmesi normaldir. Genetik yatkınlık yaşlanma ve buna ek olarak birçok sebep nedeniyle derinin mesajları sağlığının bozulması ve buna bağlı Saç dökülmeleri 100’den fazla olmakta ne yeri ne de gelen taştan dökülen saç miktarından çok az kalmaktadır. Bu nedenle zaman içerisinde terlik problemi ortaya çıkmaktadır.

Saç dökülmelerini birçok sebebi olsa da netice itibariyle insanlarda özgüven kaybı psikolojik sorununa ve benzeri birçok etkileri bulunmaktadır. Bu problemlerin üstesinden gelebilmek için psikolojik destek dahil birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Ancak yöntemler bu durumun kabullenmesi yahut kabullenme den tedbir önlem alınması ve dökülen saçların yenilen kazandırılarak eski görünümüne sahip olunması şeklindedir.

İstanbul’da Saç Ekiminin Maliyeti Nedir?

Saç ekimi dünyada ve Türkiye’de kaç TL adetine ve uygulanan yönteme kadar göre 2-3 lira arasında değişiklik göstermektedir. Farklı seans planlamaları yapılarak her bir seansta 3000 kaça kadar çekim yapılabilmektedir. Bu nedenle İstanbul saç ekimi fiyatlandırmalarında bir nevi işine saçındaki selektif durumuna uygulanmasını istediği tekniğe göre değişiklik göstermektedir.

Genel itibariyle İstanbul saç ekimi uygulamalarında farklılaşma ve buna bağlı olarak da uzmanlaşma tercih edilmektedir. Bu kapsamda saç ekim yöntemleri farklı paketlerde bulunmaktadır. Bu uygulamalar sırasıyla;

  • Traşsız saç ekimi işlemi.
  • Sue saç ekim işlemi.
  • Kaş Ekim işlemi
  • Sakal ve bıyık ekimi işlemi.
  • Safir perkütan saç ekim işlemi.
  • Dhi plas Kalem ile saç ekim işlemi

İstanbul’da saç ekimi maliyeti nedir sorusuna cevap arayanlar için tüm saç bıyık sakal kaş ekimi işlemleri için önceden anneniz yapılarak beni bir fiyatlandırma sunulmaktadır. Ancak ortalama ile 5000 arasında fiyatlar farklılık göstermektedir. İstanbul saç ekimi işlemleri arasında saçlarda daha az işlem olması ya da daha fazla işlem ve seans olması fiyatları değiştirmektedir.

Türkiye’deki En İyi Saç Ekimi Cerrahi Kimdir?

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yoğun bir şekilde saç ekim operasyonlarına başvurmak da olan kişiler bu operasyonların başarılı geçebilmesi ve saç ekimi sırasında zorluklarla karşılaşmamak için Türkiye’deki en iyi saç ekimi cerrah kimdir sorusunu sormaktadır. Firmamız Türkiye’nin en iyi saç ekimi cerrahları ile sizlerin arasında adeta bir köprü görevi üstlenmektedir. Başarılı operasyonları en büyük referansları olmaktadır.

 

Post a comment