Fue Saç Ekimi İngiltere

Saç Ekimi
Fue Saç Ekimi İngiltere

FUE Saç Ekimi İngiltere

Saç dökülmesi hem kadınlarda hem erkeklerde büyük bir problem olarak görülmektedir. Saç dökülmesine neden olan birçok sebep bulunmaktadır. Bu sebeplerin yanı sıra %100 sonuç alabilmenizi sağlayan uygulamalar bulunmaktadır. Uygulamalar arasında bulunmakta olan FUE saç ekimi hem fiyatı hem de sağladığı avantajlar bakımından birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

FUE saç ekimi yönteminde tıraş olmanıza gerek olmazsa den saç ekimi işlemi yapılabilmektedir. Genellikle ensenin üzerinden saçların yoğun olduğu bölgeden lokal anestezi uygulanarak mini uçlu özel micro aparatlarla saç köklerinin deri içerisinde alınarak saç ekimi gerçekleştirilecek alana enjekte edilir. Saçların doğal çıkış yapısı ve yönleri dikkate alınarak yapılan bu çalışmada diğer saç ekim türlerinden farklı olarak traş olmak gibi bir zorunluluk yoktur.

Bu nedenle saç ekimi yaptıracak kişiler çevreleri tarafından eleştirilere meydan vermeyeceklerdir. Seyrek olan saçlarda uygulanan bu yöntem tamamıyla dökülmüş saçlarda da uygulanabilir. Seyrek saçlarda saç ekimi belli olmadığı gibi kısa sürede saçların deriye adapte olup uzamaya başlaması ve seyrekliğin kapanması oldukça kısa bir zaman almaktadır. Bu sayede tamamıyla saçlarınız dökülmeden önlem almış olursunuz.

İngiltere FUE Saç Ekiminim Maliyeti Nedir?

Saç ekim işlemlerinde standart birim ücreti bulunmamaktadır. Firmamız saç ekimi işlemlerinde saç teli saç kökü adeti üzerinden hesaplama yapmaktadır. Özellikle yurt dışından gelen misafirler için havaalanında karşılama, ücretsiz servis, ücretsiz konaklama ve detaylı bilgilendirme gibi birçok hizmet ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Saç ekim işlemlerinde tercih edilecek yöntem saç kökü adeti seans sayısı saç ekiminde maliyeti belirleyen ana unsurlardır. 2000 TL den başlayan saç ekim ücretleri 5000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Ayriyeten farklı uygulamalarda bu ücretten daha da fazla olabilmektedir.

FUE Saç Ekiminim Maliyeti Nedir?

Avantajlarından dolayı çok tanınan FUE saç ekimi yönteminin maliyeti nedir birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Firmamız tarafından ücretsiz olarak saçlarınız ve deriniz kontrol edilerek ortalama kaç kök saç uygulanması gerekli belirlenmektedir. Belirtilen rakamlar neticesinde belli bir fiyat teklifi yapılmaktadır. Fiyatlandırma ülkemizde bu yöntem ile hizmet veren birçok firmadan avantajlı ve uzman ekibimiz sayesinde daha güvenlidir.

 

Post a comment