Türkiye’deki En İyi Saç Ekim Kliniği

Saç Ekimi
Türkiye'deki En İyi Saç Ekim Kliniği

En İyi Saç Ekim Klinikleri

Türkiye son yıllarda gelişen tıbbi teknolojiler ile birlikte sağlık turizminde dünyanın önde gelen ülkelerinden biri oldu. Bu noktada saç ektirmek isteyen pek çok kişi Türkiye’deki en iyi saç ekim kliniği hangisidir diye araştırma yapıyor. Sıralanan ekim klinikleri ise kullandıkları tekniklerden ziyade hastalarına sağladıkları hizmetler ile fark yaratıyor. Özellikle İstanbul ve İzmir gibi şehirlerde yer alan saç ekim klinikleri yurt içinden veya dışından gelen müşterileri için ulaşım ve konaklama gibi hizmetleri ayarlarken özellikle yabancı müşterilere şehir turu gibi hizmetler de sunuluyor. Bu noktada tedaviniz için seçim yapmadan önce kliniğinizin ne gibi hizmetler sunduğunu öğrenmeniz önem taşıyor.

2000 Saç Greftinin Maliyeti Nedir?

Saç ekiminde fiyatlar pek çok farklı değişken dikkate alınarak hesaplanmaktadır. Bu noktada saç ekim merkezinize nasıl ulaşım sağladığınız seyahat masrafları veya konaklama gibi şeyler öne çıkmaktadır. Türkiye’deki en iyi saç ekim kliniği olarak bilinen pek çok merkez müşterilerine genel olarak çok benzer fiyatlar sunsalar da bu fiyatlar müşterinin özelliklerine göre değişim göstermektedir. Ayrıca son yıllarda yaşanan gelişmeler sonucunda ortaya çıkan yeni saç ekim teknikleri de benzerlerine göre biraz daha maliyetli olabilmektedir. Kısaca saç ekimi için fiyat hesaplanırken hem müşterilerin özellikleri hem de yapılacak işlemin özellikleri göz önünde bulundurulmaktadır.

Saç Ekiminden Sonra Tekrar Kel Kalabilir Misin?

Saç ekimi yaptıran veya ekim yaptırmak isteyen kişilerin en çok ekilen saçlarının sonradan yeniden dökülüp dökülmeyeceğini merak ediyorlar. Bu noktada Türkiye’deki en iyi saç ekim kliniği olarak bilinen pek çok merkez hastalarına aynı şeyi söylemektedir. Ekilen saçların ekildikleri bölge ile bağlanması ve tutulmamadan dolayı dökülme olayları yaşanabilmektedir. Bu gibi durumların önüne geçmek için işlem sonrasında doktorunuzun söylediklerine harfiyen uymanız büyük önem taşımaktadır. Saç köklerinizi yoracak veya tutulmayı aksatacak işlemlerden uzak durarak saçlarınıza zaman vermeniz gerekmektedir. Ayrıca saçlar ekilip saç kökleri tarafından tutulduktan sonra genel olarak bir kelleşme yaşanmasa da bazen seyrelme gibi durumlar oluşabilmektedir. Bu noktada da yine doktorunuza başvurarak tavsiyelerini almanız önem taşımaktadır.

Post a comment